Najczęściej zadawane pytania?

Potrzebujesz pomocy? Zobacz najważniejsze informacje i najczęściej zadawane pytania związane z naszym serwisem.

Przejdź do formularza kontaktowego

Różnego rodzaju pliki [m3u] można wgrać za pomocą strony SIPTV przez podanie linku do listy URL lub bezpośrednio ładując zapisany wcześniej na dysku plik m3u.

1. Przejdź do strony Moja lista IPTV: https://siptv.app/mylist/
2. Wprowadź MAC adres urządzenia oraz załaduj plik/link [m3u].
3. Wybieramy kraj "Poland" oraz opcję "Enable list logos".
4. Zaznacz opcję "save online" i przyciśnij przycisk "Send/Upload".
5. Wyłączamy i włączamy ponownie urządzenie.

W przypadku problemów z odtwarzaniem playlisty należy w pierwszej kolejności sprawdzić jakość łącza internetowego z poziomu przeglądarki internetowej aby upewnić się co do stabilnego połączenia internetowego. Następnie prosimy zresetować urządzenie oraz Router internetowy. Należy odświeżyć w urządzeniu wcześniej wgraną listę kanałów (Reload/Refresh).

=================================================
1. Wyłącz z prądu TV oraz Router internetowy na 5-10 min.
2. Włącz IPTV oraz odśwież Playliste
- Jeśli występują nadal problemy:
a) usuń bieżącą Playliste
b) pobierz z naszej strony nowy link [m3u] i sprawdź w przeglądarce czy można go pobrać
- jeśli TAK to znaczy że lista jest aktywna
- jeśli NIE to znaczy że lista jest chwilowo nieaktywna
c) wgraj liste ponownie na swoje urządzenie
d) odśwież lub wył./wł. ponownie TV
=================================================

Pomocne jest również ponowne wgranie playlisty jednak należy pamiętać aby przed ponownym Uploadem usunąć wgrane treści do Smart IPTV (http://siptv.eu/mylist/)

Uwaga! Prosimy co jakiś czas aktualizować playlisty w urządzeniach ze względu na zmiany wprowadzane przez operatorów.

Niestety ale nie ma dostępu do EPG z takich odtwarzaczy jak VLC lub PotPlayer. Aby uzyskać dodatkowe informacje przez EPG na laptopie należy skorzystać np. z KODI

Aby uzyskać dostęp do EPG z Listy m3u należy podać:
-----------------------------------------------------------------
[GENIPTV]:
Portal URL: http://epg.geniptv.com/epg/epg.xml.gz
MAG: http://portal.geniptv.com:8080/c
-----------------------------------------------------------------
[RAPID IPTV]:
Portal URL: http://epg.bingotv.iptv.uno
MAG: http://mag.bingotv.iptv.uno/c/

- Darmowe korzystanie z aplikacji Smart IPTV jest możliwe przez 7 dni. W przypadku braku aktywacji danego urządzenia, zostanie wyłączona możliwość dalszego korzystania przez wydawce [www.siptv.eu].

- W celu prawidłowej weryfikacji wpłaty podany adres paypal przypisany do konta musi być identyczny z adresem e-mail konta w serwsie Paypal z którego dokonywana jest płatność.

- Wszystkie płatności weryfikowane są tego samego dnia od kilku minut do kilku godzin.

- Płatności są udostępnione jedynie użytkownikom którzy dokonali rejestracji konta w serwisie oraz są aktualnie zalogowani. Należy wybrać jeden z dostępnych pakietów oraz wprowadzić adres MAC urządzenia. Płatności są obsługiwane przez serwis Paypal.com

- Aplikacja IPTV jest darmowa przez pierwsze 7 dni użytkowania następnie należy dokonać opłaty aktywacyjnej dla danego TV u producenta [www.siptv.eu] w wysokości 5,49 euro (jest to opłata jednorazowa dla danego odbiornika).

- Darmowy Pakiet Free umożliwia korzystanie z konta w Bingo przez kilka godzin. Informacje na temat długości dostępu podane są do każdego pakietu na stronie główniej serwisu.

- Korzystanie z IPTV wymaga stabilnego połączenia internetowego ze względu na możliwość przekazu obrazu w jakości HD i Full HD. W przypadku korzystania ze słabszego internetu lub internetu z telefonu istnieje możliwość wystąpienia zakłóceń obrazu.

- Dostęp jest możliwy z każdego urządzenia w tym m.in. Telewizora *(Smart TV lub bez smart przy pomocy Smart BOX), LG, Samsung, urządzeń i boxów na Android oraz MAG STB.

- Należy zainstalować na urządzeniu aplikację Smart IPTV oraz przesłać do urządzania za pomocą adresu MAC oraz strony [www.siptv.eu] dowolną playliste w formacie [m3u].