Wybierz Smart IPTV

Aby rozpocząć korzystanie z IPTV potrzebujesz jedynie stabilny dostęp do internetu.

Z aplikacji IPTV możesz oglądać na telewizorze (Smart lub bez smart + Smart BOX), MAG, Laptopie, Smartfonie lub Tablecie.

Pamiętaj, że możliwe jest korzystanie z jednej Playlisty [m3u] wyłącznie na jedynm urządzeniu. W przypadku oglądania jednej listy na kilku urządzeniach *(bez opcji Multiroom) - Użytkownik zostanie zablokowany!


Jak rozpocząć korzystanie z IPTV?


Dostęp z każdego urządzenia w tym Smart TV + Smart BOX, LG, Samsung, Android oraz MAG STB. - bez anteny satelitarnej oraz tunerów zewnętrznych
- wystarczy stabilne POŁĄCZENIE INTERNETOWE -

  • Załóż nowe konto w serwisie - Rejestracja użytkownika
  • Aktywuj swoje konto klikając w link aktywacyjny przesłany w wiadomości e-mail.
  • Wybierz jeden z dostępnych Pakietów Bingo.
  • Dokonaj płatności za pośrednictwem serwisu Paypal.

Bingo nie oferuje treści audio-wizualnych i nie utrzymuje tego typu materiałów na serwerach należących do portalu. Bingo zamieszcza jedynie treści dotyczące aplikacji Smart IPTV a odnośniki do materiałów mają charakter informacyjny. Nie odpowiadamy za treści publikowane przez inne serwisy internetowe, które są ogólnodostępne w sieci i nie sprzedajemy dostępu do nielegalnych treści. Jakiekolwiek roszczenia prawne należy kierować bezpośrednio do osób zamieszczających dane materiały audio-wizualne w internecie. Zamieszczone materiały na naszej stronie nie są produkowane przez nasz portal i pochodzą z innych stron internetowych, które można wyszukać za pośrednictwem popularnych wyszukiwarek internetowych.